Similar Entries Popup (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: more
da: mere

en: Reset
da: Gendan

en: All
da: Alle

en: Desc
da: Faldende

en: Position
da: Placering

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Top left
da: Øverst til venstre

en: Top right
da: Øverst til højre

en: Bottom right
da: Nederst til højre

en: Bottom left
da: Nederst til venstre

en: Apply
da: Udfør

en: Asc
da: Stigende
