Similar Entries Popup (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: more
el: περισσότερα

en: Reset
el: Επαναφορά

en: All
el: Όλες

en: Desc
el: Φθί

en: Position
el: Θέση

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Top left
el: Πάνω αριστερά

en: Top right
el: Πάνω δεξιά

en: Bottom right
el: Κάτω δεξιά

en: Bottom left
el: Κάτω αριστερά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Asc
el: Αύξ
