Similar Entries Popup (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: more
eo: pli

en: Reset
eo: Restarigu

en: All
eo: Ĉiuj

en: Desc
eo: malkreske

en: Position
eo: Loko

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Asc
eo: kreske
