Similar Entries Popup (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: more
es: más

en: Reset
es: Restablecer

en: All
es: Todo(s)

en: Position
es: Posición

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Top left
es: Superior izquierda

en: Top right
es: Superior derecha

en: Bottom right
es: Inferior derecha

en: Bottom left
es: Inferior izquierda

en: Apply
es: Aplicar

en: Master
es: Máster
