Similar Entries Popup (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: more
et: veel

en: Reset
et: Tühista

en: All
et: Kõik

en: Desc
et: Kahanev

en: Position
et: Asukoht

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Top left
et: Ülemine vasak

en: Top right
et: Ülemine parem

en: Bottom right
et: All paremal

en: Bottom left
et: Alumine vasak

en: Apply
et: Rakenda

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
