Similar Entries Popup (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: more
eu: gehiago

en: Reset
eu: Garbitu

en: All
eu: Guztiak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Position
eu: Kokapena

en: Top left
eu: Goian ezkerrean

en: Top right
eu: Goian eskuinean

en: Bottom right
eu: Behean eskuinean

en: Bottom left
eu: Behean ezkerrean

en: Apply
eu: Ezarri

en: Asc
eu: Goraka
