Similar Entries Popup (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: more
fa: بیشتر

en: Reset
fa: بازنشانی

en: All
fa: همه

en: Desc
fa: نزولی

en: Position
fa: موقعیت

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Top left
fa: بالا چپ

en: Top right
fa: بالا راست

en: Bottom right
fa: پایین راست

en: Bottom left
fa: پایین چپ

en: Apply
fa: تایید

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
