Similar Entries Popup (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: more
fr: plus

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: All
fr: Tout

en: Sort by
fr: Trier par

en: Top left
fr: Haut gauche

en: Top right
fr: Haut droit

en: Bottom right
fr: Bas droit

en: Bottom left
fr: Bas gauche

en: Apply
fr: Appliquer

en: Master
fr: Principal
