Similar Entries Popup (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: more
he: עוד

en: Reset
he: איתחול

en: All
he: הכל

en: Desc
he: יורד

en: Position
he: מיקום

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Top left
he: למעלה משמאל

en: Top right
he: למעלה מימין

en: Bottom right
he: בתחתית מימין

en: Bottom left
he: בתחתית משמאל

en: Apply
he: החל

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
