Similar Entries Popup (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: more
it: altro

en: Reset
it: Ripristina

en: All
it: Tutti

en: Desc
it: Disc

en: Position
it: Posizione

en: Sort by
it: Ordina per

en: Top left
it: In alto a sinistra

en: Top right
it: In alto a destra

en: Bottom right
it: In basso a destra

en: Bottom left
it: In basso a sinistra

en: Apply
it: Applica

en: Master
it: Principale
