Similar Entries Popup (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: more
ja: 続き

en: Reset
ja: リセット

en: All
ja: すべて

en: Desc
ja: 降順

en: Position
ja: ポジション

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Top left
ja: 左上

en: Top right
ja: 右上

en: Bottom right
ja: ボトム 右

en: Bottom left
ja: ボトム 左

en: Apply
ja: 適用

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
