Similar Entries Popup (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: more
mr: आणखी

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: All
mr: सर्व

en: Position
mr: स्थान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Top left
mr: वरील डावे

en: Top right
mr: वरील उजवे

en: Bottom right
mr: खालील उजवे

en: Bottom left
mr: खालील डावे
