Similar Entries Popup (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: more
pl: więcej

en: Reset
pl: Resetuj

en: All
pl: Wszystko

en: Desc
pl: Malejąco

en: Position
pl: Pozycja

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Top left
pl: Lewy górny róg

en: Top right
pl: Prawy górny róg

en: Bottom right
pl: Prawy dolny róg

en: Bottom left
pl: Lewy dolny róg

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
