Similar Entries Popup (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: more
ps: نور

en: All
ps: ټول

en: Position
ps: ځاى

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Bottom right
ps: لاندې ښی

en: Bottom left
ps: لاندې کيڼ

en: Apply
ps: تطبيقول
