Similar Entries Popup (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: more
ro: mai multe

en: Reset
ro: Resetează

en: All
ro: Toate

en: Desc
ro: Descendent

en: Position
ro: Poziţie

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Top left
ro: Stânga sus

en: Top right
ro: Dreapta sus

en: Bottom right
ro: Dreapta jos

en: Bottom left
ro: Stânga jos

en: Apply
ro: Aplică

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
