Similar Entries Popup (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: more
ru: ещё

en: Reset
ru: Сбросить

en: All
ru: Все

en: Desc
ru: По убыванию

en: Position
ru: Позиция

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Similar Entries
ru: Похожие записи

en: Top left
ru: Вверху слева

en: Top right
ru: Вверху справа

en: Bottom right
ru: Внизу справа

en: Bottom left
ru: Внизу слева

en: Apply
ru: Применить

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
