Similar Entries Popup (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: more
sk: viac

en: All
sk: Všetky

en: Desc
sk: Zostupne

en: Position
sk: Pozícia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Top left
sk: Vľavo hore

en: Top right
sk: Vpravo hore

en: Bottom right
sk: Vpravo dole

en: Bottom left
sk: Vľavo dole

en: Apply
sk: Použiť

en: Asc
sk: Vzostupne
