Similar Entries Popup (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: more
sl: več

en: Reset
sl: Ponastavi

en: All
sl: Vsi

en: Position
sl: Položaj

en: Top left
sl: Zgoraj levo

en: Top right
sl: Zgoraj desno

en: Bottom right
sl: Spodaj desno

en: Bottom left
sl: Spodaj levo
