Similar Entries Popup (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: more
sv: mer

en: Reset
sv: Återställ

en: All
sv: Alla

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Top left
sv: Längst upp till vänster

en: Top right
sv: Längst upp till höger

en: Bottom right
sv: Längst ned till höger

en: Bottom left
sv: Längst ned till vänster

en: Apply
sv: Applicera

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
