Similar Entries Popup (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: more
ta: மேலும்

en: Reset
ta: மீளமை

en: All
ta: எல்லா

en: Position
ta: இடம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Top left
ta: மேல் இடது

en: Top right
ta: மேல் வலது

en: Bottom right
ta: கீழே வலது

en: Bottom left
ta: கீழே இடது

en: Apply
ta: விண்ணப்பி
