Similar Entries Popup (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: more
tr: daha fazla

en: Reset
tr: Sıfırla

en: All
tr: Tümü

en: Desc
tr: Azalan

en: Position
tr: Konum

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Top left
tr: Üst sol

en: Top right
tr: Üst sağ

en: Bottom right
tr: Alt sağ

en: Bottom left
tr: Alt sol

en: Apply
tr: Uygula

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
