Similar Entries Popup (7.x-1.2) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: All
ug: ھەممە

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Top left
ug: سول تەرەپ ئۈستى

en: Top right
ug: ئوڭ تەرەپ ئۈستى

en: Bottom right
ug: ئوڭ تەرەپ ئاستى

en: Bottom left
ug: سول تەرەپ ئاستى

en: Apply
ug: قوللىنىش
