Similar Entries Popup (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: more
uk: ще

en: Reset
uk: Скинути

en: All
uk: Все

en: Desc
uk: Спад

en: Position
uk: Позиція

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Similar Entries
uk: Схожі записи

en: Top left
uk: Верхній лівий

en: Top right
uk: Верхній правий

en: Bottom right
uk: Нижній правий

en: Bottom left
uk: Знизу зліва

en: Apply
uk: Застосувати

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
