Similar Entries Popup (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: more
vi: thêm

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: All
vi: Tất cả

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Position
vi: Vị trí

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Top left
vi: Trên trái

en: Top right
vi: Trên phải

en: Bottom right
vi: Dưới phải

en: Bottom left
vi: Dưới trái

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
