Similar Entries Popup (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: more
am: ተጨማሪ

en: Position
am: ቦታ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Top left
am: ከላይ በስተግራ

en: Top right
am: ከላይ በስተቀኝ

en: Bottom right
am: ከታች በስተቀኝ

en: Bottom left
am: ከታች በስተግራ
