Similar Entries Popup (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: more
ar: المزيد

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: All
ar: الكل

en: Desc
ar: تنازلي

en: Position
ar: الوضع

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Top left
ar: أعلى اليسار

en: Top right
ar: أعلى اليمين

en: Bottom right
ar: أسفل اليمين

en: Apply
ar: تطبيق

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
