Similar Entries Popup (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: more
de: mehr

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: All
de: Alle

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortierung

en: Top left
de: Oben links

en: Top right
de: Oben rechts

en: Bottom right
de: Unten rechts

en: Bottom left
de: Unten links

en: Apply
de: Anwenden

en: Asc
de: Aufsteigend
