Similar Entries Popup (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: more
fi: lisää

en: Reset
fi: Palauta

en: All
fi: Kaikki

en: Position
fi: Sijoitus

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Top left
fi: Vasemmalla ylhäällä

en: Top right
fi: Oikealla ylhäällä

en: Bottom right
fi: Alhaalla oikealla

en: Bottom left
fi: Alhaalla vasemmalla

en: Apply
fi: Käytä

en: Master
fi: Isäntä
