Similar Entries Popup (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: more
gl: máis

en: Reset
gl: Reiniciar

en: All
gl: Todo

en: Position
gl: Posición

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Top left
gl: Arriba á esquerda

en: Top right
gl: Arriba á dereita

en: Bottom right
gl: Abaixo á dereita

en: Bottom left
gl: Abaixo á esquerda

en: Apply
gl: Aplicar
