Similar Entries Popup (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: more
gu: વધુ

en: All
gu: બધા

en: Top left
gu: ઉપર ડાબી બાજુ

en: Top right
gu: ઉપર જમણું બાજુ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
