Similar Entries Popup (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: more
hi: और भी

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: All
hi: सभी

en: Desc
hi: अवरोही

en: Position
hi: स्थान

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Top left
hi: ऊपरी बायां

en: Top right
hi: ऊपरी दायां

en: Bottom right
hi: नीचे दाएं

en: Bottom left
hi: नीचे बाएँ

en: Apply
hi: लागू करें
