Similar Entries Popup (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: more
hr: više

en: Reset
hr: Poništi

en: All
hr: Svi

en: Desc
hr: Silazno

en: Position
hr: Pozicija

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Top left
hr: Vrh lijevo

en: Top right
hr: Vrh desno

en: Bottom right
hr: Dno desno

en: Bottom left
hr: Dno lijevo

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
