Similar Entries Popup (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: more
id: selengkapnya

en: All
id: Semua

en: Position
id: Posisi

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Top left
id: Kiri atas

en: Top right
id: Kanan atas

en: Bottom right
id: Kanan bawah

en: Bottom left
id: Kiri bawah

en: Apply
id: Terapkan

en: Asc
id: Urutan turun
