Similar Entries Popup (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: more
lv: vairāk

en: Reset
lv: Attīrīt

en: All
lv: Visi

en: Desc
lv: Dilst.

en: Position
lv: Pozīcija

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Top left
lv: Augšdaļā pa kreisi

en: Top right
lv: Augšējā labajā stūrī

en: Bottom right
lv: Apakšējā labajā pusē

en: Bottom left
lv: Apakšā kreisajā pusē

en: Apply
lv: Apstiprināt
