Similar Entries Popup (7.x-1.2) - en to no translation catalogue (12 entries)

en: more
no: mer

en: Reset
no: Nullstill

en: All
no: Alle

en: Desc
no: Synkende

en: Position
no: Posisjon

en: Sort by
no: Sortér etter

en: Top left
no: Øverst til venstre

en: Top right
no: Øverst til høyre

en: Bottom right
no: Nederst til høyre

en: Bottom left
no: Nederst til venstre

en: Apply
no: Bruk

en: Asc
no: Stigende
