Similar Entries Popup (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: more
nl: meer

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: All
nl: Alle

en: Desc
nl: Aflopend

en: Position
nl: Positie

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Top left
nl: Linksboven

en: Top right
nl: Rechtsboven

en: Bottom right
nl: Rechtsonder

en: Bottom left
nl: Linksonder

en: Apply
nl: Toepassen

en: Asc
nl: Oplopend
