Similar Entries Popup (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: more
oc: mai

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: All
oc: Tot

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Master
oc: Maître
