Similar By Terms (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: yes
pt: sim

en: <none>
pt: «nenhum»

en: Paths
pt: Endereços

en: no
pt: não

en: Never
pt: Nunca

en: Display Options
pt: Opções de visualização

en: Default sort order
pt: Ordenação padrão
