Similar By Terms (7.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: yes
de: Ja

en: Paths
de: Pfade

en: no
de: Nein

en: Never
de: Nie

en: Item count
de: Elementanzahl

en: Similar
de: Ähnliches

en: Display Options
de: Darstellungseinstellungen

en: Default sort order
de: Standardsortierung

en: Clear Cache
de: Cache leeren
