Similar By Terms (7.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: yes
fr: oui

en: <none>
fr: --aucun--

en: Paths
fr: Chemins

en: no
fr: non

en: Never
fr: Jamais

en: Similar By Terms
fr: Termes similaires

en: Default sort order
fr: Ordre de tri par défaut
