Similar By Terms (7.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: yes
kn: ಹೌದು

en: <none>
kn: <ಏನೂ ಇಲ್ಲ>

en: Paths
kn: ಮಾರ್ಗಗಳು

en: no
kn: ಇಲ್ಲ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Default sort order
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍ ವಿಂಗಡಣಾ ಕ್ರಮ
