Similar By Terms (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: yes
sk: áno

en: <none>
sk: <žiadne>

en: Paths
sk: Cesty

en: no
sk: nie

en: Never
sk: Nikdy

en: Default sort order
sk: Predvolené poradie
