Similar By Terms (7.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: yes
cs: ano

en: <none>
cs: <žádné>

en: Paths
cs: Cesty

en: no
cs: ne

en: Never
cs: Nikdy

en: Display Options
cs: Možnosti zobrazení
