Similar By Terms (7.x-1.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: yes
fi: kyllä

en: <none>
fi: <ei mitään>

en: Paths
fi: Polut

en: no
fi: ei

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Default sort order
fi: Oletus-lajittelujärjestys
