Similar By Terms (7.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: yes
gl: si

en: Paths
gl: Rutas

en: no
gl: non

en: Never
gl: Nunca

en: Default sort order
gl: Orde de clasificación predeterminada
