Similar By Terms (7.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: yes
is: já

en: <none>
is: <enginn>

en: Paths
is: Slóðir

en: no
is: nei

en: Never
is: Aldrei

en: Default sort order
is: Sjálfgefin röðun
