Similar By Terms (7.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: yes
pl: tak

en: <none>
pl: &lt;brak&gt;

en: Paths
pl: Ścieżki

en: no
pl: nie

en: Never
pl: Nigdy

en: Display Options
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Default sort order
pl: Domyślny porządek sortowania
