Similar By Terms (7.x-1.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: yes
vi: có

en: <none>
vi: <không>

en: Paths
vi: Đường dẫn

en: no
vi: không

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Default sort order
vi: Thứ tự sắp xếp mặc định
