Similar By Terms (7.x-1.0-alpha4) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: yes
da: ja

en: <none>
da: - ingen -

en: Paths
da: Stier

en: no
da: nej

en: Never
da: Aldrig

en: Display Options
da: Visningsindstillinger

en: Default sort order
da: Standard sorteringsrækkefølge
