Similar By Terms (7.x-1.0-alpha4) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: yes
id: ya

en: <none>
id: <nihil>

en: no
id: tidak

en: Never
id: Tidak pernah

en: Default sort order
id: Dasar pengurutan baku
